משלוח חינם עד הדלת בקנייה מעל 269 ש"ח
אקליפטה - פטנט עולמי רשום לתערובת אקטיבית טיפולית הראשונה מסוגה בעולם
שירות לקוחות 10:00-15:00
רוצים לדבר בטלפון - 03-7159777

תקנון שימוש

“אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ”
 
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” ח.פ. 516476900 המשמש בנוסף כחנות וירטואלית (להלן: “האתר” ו/או “החנות”), המפעילה של האתר ו/או בעלת הזכויות באתר.
“אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” מאשרת גישה ורכישה דרך האתר בכפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן בתקנון זה (להלן: “התקנון”):
החנות שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתקנון בכל עת. הנוסח האחרון הוא המחייב. נא להקפיד להתעדכן בהוראות התקנון.
1. תנאי שימוש באתר
1.1. תנאי השימוש באתר שלהלן מגדירים, בין השאר, את אופן השימוש באתר וכן מסדירים את אופן הזמנת ורכישת מוצרים דרך החנות.
1.2. השימוש בלשון זכר בתקנון ו/או בכל מקום אחר באתר נעשה מטעמי נוחות בלבד וכל מקום בתקנון זה ו/או באתר בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.
1.3. שימושך באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה ולשאר התנאים המופיעים או שיופיעו באתר בעת שימושך. אם אינך מסכים למי מתנאי התקנון ו/או התנאים הנוספים באתר, הנך מתבקש להימנע מלעשות כל שימוש באתר.
1.4. בכל מקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה לבין מידע המתקבל ממקור אחר, יגברו הוראות תקנון זה.
1.5. תנאי השימוש ו/או תקנון זה עשויים להשתנות מעת לעת.
1.6. ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ ” עושה מאמצים לוודא שהמידע המוצג באתר הינו המידע שלם ומדויק. במקרה של אי דיוקים ו/או שגיאות בתום לב החברה לא תישא באחריות כלשהי לעניין מידע זה.
2. השימוש באתר
2.1 כל אדם העושה שימוש בפונקציות האתר, הן במישרין והן בעקיפין, לרבות מבקר, לקוח המבצע רכישה בחנות ו/או על כל שימוש אחר (להלן: “משתמש” ו/או “לקוח”), מצהיר, מסכים ומתחייב לעמוד בכל התנאים הבאים:
2.2. לא להעביר, לאסוף או לעשות שימוש בתכנים ו/או בפרטים ו/או בכל מידע אחר הנמצא באתר.
2.3. לא לעלות לאתר מידע פרטי או סודי. תוכן בלתי חוקי ופוגעני (תמונות המציגות אלימות, עירום , אפליה, תוכן הפוגע בצד שלישי, תכנים פורנוגראפיים, תכנים הכוללים רמיזות מיניות הסתה השמצות, בריונות, הטרדה, התעללות, איומים וכד’.
2.4 “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ ” תהא רשאית לסיים מידית את השימוש של משתמש העובר על האמור לעיל ו/ למנוע ממנו כל שימוש באתר בעתיד/לתבוע אותו משפטית.
2.5 לא לעשות כל שימוש באתר לכל מטרה שהיא בלתי חוקית ופוגענית אשר תפריע בכל דרך שהיא על פעולתו התקינה של האתר לרבות ומבלי הגבלה, וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, תוכנה זדונית או כל אמצעי או טכנולוגיה משמידה או משבשת אחרת.
3. הרשמה לאתר ואופן ביצוע הרכישה
3.1 מילוי הפרטים הנדרשים באתר הינו תנאי מוקדם לביצוע הרכישה. יש להקפיד על מסירת כל הפרטים באופן מדויק. אחריות למילוי הפרטים חלה על המזמין בלבד. “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ ” לא לוקחת אחריות על פרטים שגויים שהוזנו.
3.2. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” שומרת על זכותה לבטל הזמנה בכל מקרה של הגשת פרטים כוזבים, או לא מדויקים.
3.3. הרכישה באתר תבוצע באמצעות כל כרטיסי האשראי ובכפוף לאישור העסקה ע”י חברת האשראי. אחריות למילוי הפרטים חלה על המזמין בלבד.
3.4 השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה באמצעות אישור ההזמנה למייל.
3.5 ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא.
3.6 הלקוח הוא אחראי באופן בלעדי על השימוש ו/או על תחזוקתו הנדרש של המוצר אשר נרכש באמצעות האתר..
4. המוצרים המוצעים באתר באישור משרד הבריאות ובכל דף מוצר מצוין רשימת המרכיבים של אותו תמרוק.
4.1 תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה לבד . ייתכנו הבדלים בין מראה ומפרט המוצר לבין התמונה.
4.2 המכירה דרך האתר הינה בכפוף למלאי הקיים במחסני החברה.
4.3 המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ.
4.4 המחירים באתר מתעדכנים מעת לעת ,
4.5 ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “רשאית לעדכן את מחירי המוצרים שבאתר ואת דמי המשלוח ללא צורך בהודעה מוקדמת ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
4.6 ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ ” רשאית לפרסם ו/או להציע למשתמשי האתר מבצעים ו/או הנחות וכל הטבה אחרת בתנאים שנקבעו על ידה ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
4.7. המכירה לא מיועדת למכירה סיטונאית ולא מיועדת למכירה חוזרת (קניית כמות מוצרים מהאתר לצורך מכירתם ללקוחות אחרים).
4.8 על המשתמש לבצע עסקאות חוקיות, בתום לב ולשימושו האישי בלבד, ולא למטרה אחרת, לרבות אך לא רק, לצורך מכירה ו/או הצגה ללא היתר באתרים אחרים, ביצוע הזמנות סרק, ורכישות שמטרת הביצוע שלהן הינה לשם מרמה.
4.9 . החנות תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
4.10. החנות תפעל כדי לספק את המוצר באמצעות משלוח/ דואר / איסוף עצמי וזאת בכפוף לבחירת הלקוח ולמלוא התשלום באמצעות כרטיס האשראי.
4.11 התעריף יימסר טלפונית/בדוא”ל לאחר הרכישה בהתאם לסוג החבילה.
4.12 החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר בנסיבות שאינן בשליטתה.
לדוגמא כוח עליון כפי שמפורט בסעיף 6.3 בתקנון.
4.13 המשלוחים יתבצעו בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה בהזמנה ובכפוף למדינות חברת המשלוחים.
4.14 זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים (יום א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג)
4.15 בעת איסוף עצמי של המוצרים בחנות יש להגיע עם כרטיס האשראי שחויב ועם תעודת הזהות של בעל הכרטיס לאימות. ההזמנה תסופק אך ורק לבעל כרטיס האשראי.
4.16 זמן אספקת המשלוח ימדד יום אחרי ביצוע ההזמנה באתר
5. ביטול עסקה ע”י הלקוח
5.1. הלקוח רשאי לבטל עסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 ולרבות התקנות מכוחו (להלן: “החוק”), באמצעות מסירת הודעה בכתב על ביטול ההזמנה בכל אחד מהאמצעי ההתקשרות המצוינים בסעיף 10 בתקנון זה.
5.2. לקוח רשאי לבטל עסקה, תוך 14 מיום קבלת המוצר או מיום קבלת הודעת אימות עם פרטי ההזמנה כנדרש על פי החוק, לפי המאוחר מבניהם.
5.3. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם תבוצע בדיקה מול הלקוח ובמידת הצורך, יתואם המועד לאיסוף המוצר. החזר כספי יבוצע בהתאם להוראות הדין.
5.4. לקוח המבקש לבטל עסקה מתבקש להימנע משימוש במוצר/ים כאמור.
5.5. הזכות לביטול העסקה לא תחול במקרים הבאים:
5.5.1. מוצרים שהוזמנו והורכבו במיוחד בעבור הצרכן עקב ההזמנה.
5.5.2. מוצרים בעלי חיי מדף קצרים .
5.5.3. מוצרים פתוחים ו/או מוצרים שנעשה בהם שימוש ו/או מוצרים אשר אינם באריזתם המקורית וארוזים בצורה הרמטית אינם ניתנים להחזרה ,ולא תהיינה האפשרות להחזיר מוצרים פתוחים ו/או מוצרים אשר נעשה בהם שימוש. 
5.5.4. לקוח אשר יבצע שימוש במוצרים או יוציא אותם מאריזתם המקורית לא יוכל להחזיר מוצרים אלו ו/או להזדכות על מוצרים אלו. 
5.5.5. לקוח אשר ירצה לבצע החזרה של חבילה תהיינה אפשרות להזמנת איסוף על ידי חברת השליחויות איתה עובדת חברת אקליפטה  קוסמטיקה טבעית בע”מ ותהיה בעלות של 25 ש”ח .
5.5.6 בעת החזרה חבילה למשרדי החברה , ינוכה ממחיר ההזמנה דמי המשלוח בסך של 25 ש”ח וזאת במידה והלקוח הזמין באתר החברה בסכום כולל העולה על 299 ש”ח , במידה והלקוח שילם את דמי המשלוח בעת ההזמנה כאשר ההזמנה היא בסכום הנמוך מ299 ש”ח 

 הלקוח יהיה רשאי לקבל החזר כספי בניכוי דמי המשלוח.
5.6. בעת ביטול עסקה ו/או החזרה של מוצר ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ ” תגבה עמלת דמי ביטול בשיעור 5% מגובה העסקה. ביטול הזמנה לפני שליחת המוצר הלקוח לא יגרור חיוב נוסף.
5.7. החזר כספי עקב ביטול עסקה יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה על פי כל דין ולפי מועדי חברת האשראי. למען הסר ספק, החזר כספי יבוצע לפי התשלום ששולם בפועל.
5.8. החלפת מוצרים במוצרים אחרים ו/או כנגד קבלת זיכוי תבוצע בחנויות “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” לפי התנאים הבאים :קוסמטיקה
רק במידה והמוצר פגום עד 14 יום. תוך חובה להודיע על המוצר הפגום תוך 48 שעות מקבלת המשלוח וכל עוד לא נעשה בהם שימוש/ ובכפוף להצגת חשבונית בגין ביצוע העסקה/ ובהתאם למועדים שלעיל.
5.8.1.במידה ונפלה בטעות במסירת החבילה ללקוח ו/או חוסר של פריט מסוים או מספר פריטים בהזמנה יש לפנות בכתב/ טלפון אל שירות הלקוחות בכל ערוצי התקשורת הרלוונטים,ולא יאוחר מ48 שעות מרגע קבלת החבילה מחברתנו,ולעדכן את שירות הלקוחות בטעות ו/או בחוסר מוצר בהזמנה ו/או כל נושא אחר הקשור להזמנה.
לקוח אשר יפנה לאחר 48 שעות מרגע קבלת החבילה לא יוכל לבוא בתלונות כלפי החברה להלן: אקליפטה קוסמטיקה טבעית בגין חוסר מוצרים בהזמנה ו/או תלונה בגין מוצר שהתקבל בצורה שלא ניתנת לשימוש.
6. ביטול עסקה ע”י “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “
“אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
6.1. אם נפלה טעות בהצגת הפריט באתר ו/או במשלוח המוצר אל הלקוח, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור ומפרט המוצר.
6.1.2. במקרה של טעות במחיר הפריט לאחר ביצוע התשלום , אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ תהא רשאית לבטל את העסקה ללא חובה באספקת המוצר ללקוח תוך כדי עדכון הלקוח וזיכוי מלא של הלקוח לפי הסכום ששולם בפועל. 
6.1.3. ברכישת כרטיס מתנה ( GIFT CARD) סכום כרטיס המתנה ייחשב לפי הסכום ששולם בפועל בחשבונית מס קבלה של הלקוח , כרטיס המתנה ישלח לאחר קבלת סכום התשלום בחברתנו , לאחר קבלתה תשלום יועבר קוד אישי סודי חד פעמי למייל אותו הזין הלקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר החברה. 
6.2. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או כל בעיה טכנית אחרת אשר שיבשה את מחיר המוצר ו/או תיאור המוצר.
6.3. במקרה של מניעה ו/או עיכוב מחמת כוח עליון, ( פעולת מלחמה, איבה טרור, חבלת סייבר, תקלה באתר החנות, שביתות והשבתות, אירועי טבע חריגים, תקלות בסליקת כרטיסי אשראי וכל סיבה אחרת שאינה תוצאת מעשה או מחדל של החנות )
6.4. במקרה בו קיים חשש שהרכישה מבוצעת במסגרת רכישה סיטונאית ו/או כי המוצרים נרכשים לצורך מכירה חוזרת על ידי הקונה או מי מטעמו.
6.5. אם אזל המוצר מהמלאי
6.6. כאשר קיים חשש, על פי שיקול דעתה של החברה שהתמורה בגין הרכישה לא תתקבל.
6.7 במידה וחברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ אינה יכולה לספק את המוצר כתוצאה מכח עליון/סגר / עוצר או מקרה קיצוני אחר . 
7. קניין רוחני וזכויות יוצרים
7.1 האתר, התוכן המופיע בו, הדומיין, התמונות , האנימצייה , ההדמייה, סמני המסחר ועוד. הם רכושה הבלעדי של “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” ומוגנים על-ידי דיני זכויות יוצרים.
חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להציג ו/או להשתמש במידע ו/או לעשות כל פעולה, במישרין או בעקיפין,או כל פעולה אחרת המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ”
8. הגנת פרטיות באתר
8.1 פרטיות משתמשי האתר מאד חשובה לנו ואנחנו מקפידים לשמור עליה .
8.2 ייתכן והחנות תמסור מידע אישי ו/או מידע לגבי פעילות משתמשי האתר על פי בקשה מגורם משפטי מוסמך עקב הליך משפטי, או במקרים בהם חברה תחשוב בתום לב ובאופן הוגן, כי מסירת המידע חיונית לטובת מניעה או נקיטת פעולות הנוגעות לפעולות בלתי חוקיות ו/או לצורך סיוע לרשויות אכיפה ממשלתיות ו/או לצורך הגנה על ביטחון והשימוש של לקוחות האתר וכן אופן ניהול התקין והמתמשך של האתר.
8.3 במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, נעשה שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והנגזרות ממנה. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר.
8.4 האתר עשוי לכלול קישור לאתרים או מאפיינים של צדדים שלישיים, לרבות באמצעות פרסומת, תמונות או מידע. יתכן והמידע באתר יכלול תוכן של צדדים שלישיים שאינם נשלטים ו/או קשורים ללין. למען הסר ספק, ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לשירותי או מאפייני צד שלישי כאמור לעיל. החברה רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.
9. אבטחת מידע
9.1 החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע שמוסרים לקוחות.
9.2 כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן אבטחת מידע מחמיר ביותר .
9.3 החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו ו/או אם מידע זה אבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
9.4 “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ” מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה בהתאם להוראות התקנון ולכל דין.
9.5 הלקוח מתחייב שלא לבצע ולא לנסות לבצע שינוי כלשהו באתר לא להוריד או להעתיק ו/או להעביר לאחר חומר שאגור באתר החנות שאינו מיועד להורדה ו/או העברה/לשנות מידע באתר ו/או להזיק לאתר החנות ו/או למשתמשים בו/ לא לנסות לקבל גישה לעסקאות שבוצעו על ידי אחרים באמצעים כלשהם .לא לבצע פעולה כלשהי העלולה לפגוע בקניינן הרוחני של החנות, ובפרטיות משתמשים אחרים,.
9.6 מבלי לגרוע מכלליות האמור ומבלי לגרוע מכל סעד או הליך אחר, מובהר כי החנות תהא רשאית למנוע גישה ממשתמש אשר, לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החנות, ביצע או ניסה לבצע באתר פעולה כלשהי בניגוד לכל דין ו/או להוראות תקנון זה.
10 . שירות לקוחות
לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו, ניתן לפנות אל
נא לציין מס טלפון info@eucalipta-deadsea.com
טלפון: 037159777 
11. דין ובוררות
11. הדין החל על תקנון זה, פירושו, תוקפו, תחולתו ואכיפתו הוא דין מדינת ישראל בלבד. כל סכסוך או חילוקי דעות בין הצדדים ” אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “והלקוח) בקשר לתקנון זה, ביצועו, פירושו, תחולתו או תוקפו, יימסרו, באופן בלעדי וסופי, לבוררות שתתנהל במוסד הישראלי לבוררות עסקית .
11.2 היה ולפי דין, ייקבע כי ההכרעה תעבור להכרעה שיפוטית ו/או יחולו עליה דיני משפט במדינת ישראל בלבד.
12.אספקת מוצרים ואחריות
12.1 זמן אספקת המוצרים הינם בין 1-5 ימי עסקים מרגע אישור קבלת ההזמנה על ידי האתר “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ”
פרט למשלוחים לאזורים הבאים:אילת, מצפה רמון,נהריה,רמת הגולן קצרין,ישובי הגליל , שלומי , טבריה (ואזורים הלמעלה מ100 קילומטר מתל אביב) זמן האספקה יקח בין 1-8 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה ואישורה על ידי האתר: “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ”
12.2 במידה וישנה בעיה הקשורה לאחד מהמוצרים יש לפנות באמצעי התקשורת הבאים על מנת לקבל שירות ו/או החלפה בהתאם לתנאים המופיעים בסעיף 5.
12.3 חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ  משתמשת בחברות שילוח והפצה חיצוניות ומתאימה את שיטת העבודה בהתאם לנהלי חברת השליחיות .
13.3 בהזמנת שליח עד הבית ניצור קשר עם הלקוח לפני ההגעה במידה והלקוח אינו זמין ואינו נמצא בכתובת הדרושה למשלוח, יתבצע תיאום נוסף מול הלקוח לצורך המסירה במידה ולא יהיה מענה
החבילה תוחזר למחסני החברה , עד לתיאום מסירה חוזר מול הלקוח/ה. 
13.4 במידה וזמני האספקה חרגו מזמן האספקה המצוין בסעיף 12.1 חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ תפצה את הלקוח בזיכוי עבור עלות המשלוח בעלות של 25 ש”ח .
13.5 במידה וזמני האספקה חרגו למעלה מ7 ימי עסקים חברת אקליפטה תזכה את הלקוח בעלות של 50% מסך ההזמנה הכוללת שנעשתה באתר בלבד . 
13.6 במקרה של אובדן חבילה חברת אקליפטה תזכה את הלקוח בסכום החבילה המלא כולל דמי המשלוח במידה והלקוח שילם את דמי המשלוח 
13.7.בעת ביצוע הזמנה לעיר אילת נדרש תשלום בסך של 35 ש”ח כולל מע”מ ללא קשר לסכום הקנייה באתר. במקרה של קנייה בסכום העולה על 299 ש”ח יגבה תשלום מלא של 35 ש”ח כולל מע”מ למשלוחים המיועדים לעיר אילת.
 
 

14. מבצעים והטבות – 
אקליפטה רשאית להפסיק בכל עת ולאלתר את המבצע ו/או לשנות, להוסיף, לבטל את תנאי המבצע ו/או את תנאי תקנון זה ו/או את רשימת המוצרים המפורטים בנספחים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה מראש.
ההנחות על פי האמור בתקנון זה, לא תהא לאקליפטה כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם ללקוח או לאחר, וללקוח לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי החברה בגין ההטבה ו/או ההנחה במבצע או ביטולה, ובכלל זה בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם ללקוח.
אקליפטה שומרת לעצמה את הזכות לשלול את ההטבה מרוכש שיימצא כי רכש כמות מסחרית ו/או נהג במרמה ו/או לא בדרך שנקבעה בתקנון זה, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובלא שתוטל עליה כל חובה לנמק החלטתה.
בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים כלשהם בדבר המבצע, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.
תקנון זה מכיל, מגלם, ממזג ומבטא את כל התנאים בנוגע למבצע, וכל הבטחות, ערובות, הסכמים בכתב או בעל פה, התחייבויות או מצגים בקשר עם המבצע שניתנו או נעשו ואשר לא באו לידי ביטוי מפורש בו, אין בהם כדי להוסיף על החיובים והזכויות הקבועים בתקנון זה או הנובעים הימנו, לגרוע מהם או לשנותם, והצדדים לא יהיו קשורים בהם.
 שום התנהגות מצד אקליפטה לא תחשב כוויתור על איזו מזכויותיה על פי תקנון זה או על פי הוראות כל דין או כוויתור או הסכמה מצידה לאיזו הפרה או קיום תנאי שהוא אלא אם הויתור, ההסכמה, הדחייה, השנוי, הביטול או התוספת נעשו מפורשות ובכתב
במבצעים כמותיים, כגון 1+1, 2+1 וכיוצא בזאת, המוצר המוזל תמיד יהיה המוצר הזול מביניהם.
במבצעי קוד קופון, לא יהיה כפל קופונים אלא אם צוין אחרת.
כל מחלוקת בקשר למבצעי החברה ו/או הטבות המופרסמות בערוצי התקשורת ובאתר תועבר לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב בלבד.
תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הוא פונה לשני המינים כאחד. 

שירות לקוחות – 03-7159777
שירות לקוחות בווצאפ – https://wa.me/message/DNUWPGHM2C5FB1
שעות פעילות שירות הלקוחות בימי ראשון – חמישי בין השעות 10:00-15:00 

מייל לבירורים -info@Eucaliptadeadsea.com
חפשו אותו בפייסבוק – אקליפטה קוסמטיקה טבעית

עגלת הקניות שלך 0
אוף, העגלה ריקה כרגע..
להמשיך ב-SHOPPING
0

מועדון לקוחות - איזור אישי

לקוחות יקרים, 
בימים אלו אנו עובדים על מממשק התחברות חדש לאיזור האישי שלכם במועדון הלקוחות! 
הממשק יציג את כל ההטבות המגיעות לכם, כמה נקודות צברתם,הטבת יום הולדת ואת כל המבצעים הכי שווים!
ממש בקרוב נסיים עם פיתוח עמוד איזור אישי ותוכלו לקבל את כל המידע במקום אחד😇!

עד אז ניתן להתחבר למועדון הלקוחות דרך שלב הצ’ק אאוט( עמוד התשלום) 
לכל שאלה זמינים עבורכם בווצאפ –https://bit.ly/3Ob9Hbj

×