1. המשלוחים יתבצעו בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה בהזמנה ובכפוף למדינות חברת המשלוחים.
2. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים (יום א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג)
3. בעת איסוף עצמי של המוצרים בחנות יש להגיע עם כרטיס האשראי שחויב ועם תעודת הזהות של בעל הכרטיס לאימות. ההזמנה תסופק אך ורק לבעל כרטיס האשראי.
4. זמן אספקת המשלוח ימדד יום אחרי ביצוע ההזמנה באתר
זמן אספקת המוצרים הינם בין 1-5 ימי עסקים מרגע אישור קבלת ההזמנה על ידי האתר “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “
פרט למשלוחים לאזורים הבאים:אילת, מצפה רמון,נהריה,רמת הגולן קצרין,ישובי הגליל , שלומי , טבריה (ואזורים הלמעלה מ100 קילומטר מתל אביב) זמן האספקה יקח בין 1-8 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה ואישורה על ידי האתר: “אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ “
5. חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ משתמשת בחברות שילוח והפצה חיצוניות ומתאימה את שיטת העבודה בהתאם לנהלי חברת השליחיות .
6. בהזמנת שליח עד הבית ניצור קשר עם הלקוח לפני ההגעה במידה והלקוח אינו זמין ואינו נמצא בכתובת הדרושה למשלוח, יתבצע תיאום נוסף מול הלקוח לצורך המסירה במידה ולא יהיה מענה
החבילה תוחזר למחסני החברה , עד לתיאום מסירה חוזר מול הלקוח/ה. 
7. במידה וזמני האספקה חרגו מזמן האספקה המצוין בסעיף 4 חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ תפצה את הלקוח בזיכוי עבור עלות המשלוח בעלות של 25 ש”ח .
8. במידה וזמני האספקה חרגו למעלה מ7 ימי עסקים חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ תזכה את הלקוח בעלות של 50% מסך ההזמנה הכוללת שנעשתה באתר בלבד . 
9. במקרה של אובדן חבילה חברת אקליפטה קוסמטיקה טבעית בע”מ תזכה את הלקוח בסכום החבילה המלא כולל דמי המשלוח במידה והלקוח שילם את דמי המשלוח 
10. בעת ביצוע הזמנה לעיר אילת נדרש תשלום בסך של 30 ש”ח כולל מע”מ ללא קשר לסכום הקנייה באתר. במקרה של קנייה בסכום העולה על 299 ש”ח יגבה תשלום מלא של 30 ש”ח כולל מע”מ למשלוחים המיועדים לעיר אילת.