משלוח חינם מעל 299 שח!
מאמרים
Posted in

שמפו טיפולי לקרקפת

סיבות לקרקפת מגורה

קרקפת מגורה היא בין התופעות הבריאותיות הנפוצות ביותר וממנה סובלים עשרות מיליונים ברחבי העולם וממגוון קבוצות אוכלוסייה שונות. הסיבות הנפוצות ביותר לתופעה הן תנאי אקלים, אלרגיה, מחלות כמו סוכרת, פסוריאזיס ושלבקת חוגרת, כינים, סטרס ושימוש לא נכון במוצרי טיפוח. הגירוי יכול להתלוות בקשקשת, עור אדמומי ורגיש והתנפחות מקומית בעור שיכולה להקשות על התפקוד היום יומי ולגרום לסבל וכאב, מעבר למראה הלא אסתטי. ישנן מגוון תרופות וחומרים טיפוליים שנועדו לעזור בריפוי הקרקפת אך הן נועדו בעיקר להתמודדות עם בעיות ייחודיות ובמקרים של מחלות כרוניות ויובש כללי הן לפעמים לא עוזרות כלל ואף יוצרות נזק גדול יותר. שימוש נכון בשמפו טיפולי לקרקפת יכול לסייע במקרים אלו ולהפחית את הגירוי.

 

שימוש נכון בשמפו

אנשים רבים שסובלים מבעיות קרקפת עושים שימוש בשמפו למניעת גירוי וקשקשים. אומנם חלק גדול מהם חושב ששימוש מתמיד בשמפו יעזור להם להתמודד עם הבעיה. בפועל שימוש בשמפו מסוג זה, שלרוב מכיל כימיקלים חזקים, יכול לגרום בשימוש יום יומי לגירוי מוגבר ולריבוי קשקשים. שמפו טיפולי לקרקפת העשוי מרכיבים טבעיים, יכול למנוע את הגירוי הכימי, בעיקר עבור אנשים שמרבים לחפוף את הראש. שימוש נכון בשמפו טיפולי לקרקפת מגורה יסייע בפתרון הבעיה כבר מהחפיפה הראשונה ויוריד את האדמומיות. כמו בכל שימוש בתכשיר קוסמטי, יש לפעול בהתאם להוראות היצרן ובמקרים ידועים של אלרגיה ורגישות חמורה מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה. שמפו טיפולי לקרקפת מחומרים טבעיים יכול גם לשמש כשמפו רגיל ולמנוע הופעת תסמינים מראש, והוא מותאם לכל הגילים.

 

שמפו לסובלים מפסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלה שכיחה בישראל שלרוב מתבטאת בנגעים אדומים המלווים בקשקשת אדומה אשר יכולים להופיע גם על הקרקפת והראש. שמפו רגיל על לגרום לתחושת שריפה באזורים הפצועים וליצור תחושה של אי נוחות. על מנת להתמודד עם פסוריאזיס בקרקפת, ניתן להשתמש בשמפו טיפולי לקרקפת מגורה שמכיל חומרים טבעיים המרגיעים את העור. ישנם סוגים שונים של שמפו המתבססים על חומרים שונים כמו שמנים אתריים וחלב נאקות אשר לכל אחד את יתרונותיו. אצלנו באקליפטה תוכלו להתנסות בסוגים השונים בקניה של בקבוקונים קטנים ולאחר מציאת השמפו המתאים ביותר לרכוש בקבוק גדול וחסכוני. שמפו לפסוריאזיס בקרקפת ושמפו טיפולי לקרקפת מקושקשת קונים באקליפטה ונהנים מהמוצרים האיכותיים ביותר.

Join the conversation

TOP
התחברות/הרשמה
המוצרים שאהבת

התחברות

יצירת משתמש

שם פרטי

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

שחזור סיסמה

שכחת את הסיסמה שלך? יש להכניס את השם משתמש שלך ואנחנו נשלח לך קישור ליצירת סיסמה חדשה במייל.

סל קניות 0

המוצרים האחרונים שצפית: 0