הפטנט שלנו

אקליפטה הינה חברת קוסמטיקה בעלת פטנט עולמי רשום לתערובת אורגנית אשר נמצאת בבסיס מרכיבי המוצרים, המסייעת בטיפול בבעיות עור בכל אזורי הגוף באמצעות מוצרים טבעיים וטיפוליים.

תערובת החומרים הנמצאת במוצרים חודרת אל עומק שכבות העור הפנימיות ומטפלת בבעיה מפנים הגוף החוצה, דוחקת את החיידקים אל מחוץ לעור, מחטאת את העור, מונעות זיהומים, שומרות על גמישותו, מאיצות את קצת התחדשות התאים, מונעות ריחות לא נעימים ומשרות תחושת רוגע מתמשכת.

תערובת אקליפטה ים המלח:

תערובת בריאותית אקטיבית שפותחה כתוצאה ממחקרים רפואיים על ידי מומחים בתחום. התערובת מכילה מיקרו קפסולות המשחררות באיטיות מגוון עשיר של מולקולות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות ריחניות החודרות לעור ומטפלות בבעיה מפנים הגוף – החוצה. מרכיבי התערובת הנם טבעיים ויוצרים ביניהם סינרגיה אופטימלית: שמן אקליפטוס לימוני טהור, שמן עץ התה, שמן זעתר, שמן אורגנו, תוצרי כוורת ומינרלים מים המלח.

מרכיבי התערובת:

מינרלים מים המלח

ים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, עשיר במינרלים ייחודיים הידועים בסגולותיהם הטיפוליות. מחקרים מודרניים הוכיחו את יעילותם בטיפול במחלות עור נפוצות כגון אקנה ופסוריאזיס, אלרגיות, מצבים ראומטולוגיים והזדקנות העור. מלבד תוכנתם כמחטאים, המינרלים תורמים להזנת העור, משחררים יונים שליליים החיוניים לגוף. נוסף על כך, הבוץ העשיר במינרלים של ים המלח מזין את עור הגוף וממריץ את זרימת הדם בגוף.

חלק מהמינרלים הקיימים באופן טבעי בים המלח ונמצאים בתערובת האקליפטה:

נתרן (NA) שומר על שיווי משקל אוסמוטי בנוזל החוץ-תאי ומשפר את חילוף החומרים של העור.

ברומיד (Br) מקנה תחושת רוגע ונינוחות (פי 50 יותר מרוכז ממלחים רגילים)

ביטומן משמש כגורם אנטי דלקתי.

מגנזיום (Mg) מסייע לחולי פסוריאזיס בכך שהוא פועל כחומר אנטי אלרגי.

אשלגן (K) משפר את תהליך החמצון ומווסת את התהליך החשמלי של השרירים ומערכת העצבים.

סטרונציום (Sr) בעל תכונות יעילות נגד גירודים וגירויים ומפחית סימני דרמטיטיס.

אבץ (Zn) אנטי דלקתי, מנטרל רדיקלים חופשיים ועוד מספר רב של חיידקים קיימים.

הדונג – “האנטיביוטיקה של הטבע”

הדבורים מייצרות ארבעה מוצרים: דבש, פולן, פרופוליס ומזון מלכות. רכיבים אלה היו בשימוש בני האדם מתרבויות שונות מזה שנים רבות, אשר השתמשו בהם כמזון יעיל ובריא וכתכשירים רפואיים.

הפולן – הוא המזון העיקרי של הדבורה. הפולן מכיל חלבונים וחומצות חיוניות, מספר רב של מינרלים ומגוון רחב מאוד של ויטמינים. ככלל, הפולן נחשב למזון מושלם. הוא משקם פעילות של בלוטות אנדוקריניות, ממריץ של מערכת החיסון, משקם של העצבים, מגביר את כושר הלימוד, מסייע לניקוי מרעלנים, משתן, מגביר ספיגה של מזון, נוגד שיעול, אנטי בקטריאלי.

הפרופוליס – מיוצר על ידי הדבורים משרפים שהן אוספות מניצנים, פרחים ומוהל של עצים. הפרופוליס משמש להגנה על הכוורת ומצליח לחטא את הכוורת, ולעכב גידול של מיקרואורגניזמים בתוך הכוורת, על אף התנאים הנוחים של חום ולחות השוררים בה. בפרופוליס מגוון רחב מאוד של חומצות חיוניות כמו חומצה קפאית, חומצה בנזואית וצינמית ,חומצות אורגניות והנגזרות שלהן. הפרופוליס הוא אנטי בקטריאלי ומעכב חלוקת תאים של חיידקים מזיקים, מעכב חיידקים העמידים לאנטיביוטיקה, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, נוגד טפילים, ממריץ ייצור של נוגדנים, נוגד חמצון ומנטרל פעילות של רדיקלים חופשיים, אנטי דלקתי – מרפא פעצים ואף מסייע להחלמה מהירה יותר על ידי הגברה של חלוקת תאים במקום הפצע.

בנוסף, החומצות האמיניות פרולין וארגינין שכיחות בפרופוליס, והן מגבירות ייצור של חלבונים, קולגן ואלסטין. בכך מסייע הפרופוליס לבניית רקמות.

תערובת שמנים אתריים

שמן אקליפטוס (Eucalyptus citriodora)

שמן אקליפטוס לימוני  (Corymbia citriodora) 

שמן עץ התה  (Melaleuca alternifolia)

אנטי-ויראליים, אנטי-בקטריאליים, אנטי-פטרייתיים, מחטאים, משככי כאבים, מרפים וגורמים לרגיעה.

שמן זעתר (Origanum Syriacum) – מופק מהאזוב המצוי, שבו המרכיבים נוגדי החמצון הטבעיים תימול וקרבקרול מסוגלים להילחם בחיידקים ובפטריות בצורה יעילה יותר מאשר אנטיביוטיקה קונבנציונלית רבות.

שמן אורגנו (Origanum vulgar) – ידוע כאחת התרופות הטבעיות העוצמתיות והמועילות ביותר. הוא עשיר בתרכובות ושמנים של פנולים, ובעשרות מרכיבים פעילים נוספים כמו Linalool, Eugenol ו-Terpinene. כולם אלמנטים בעלי תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי פטרייתיות.

שמני הזעתר והאורגנו בעלי תכונות אנטיביוטיות ואנטי-אייג’ינג. מכילים תימול וקרבקרול המסוגלים להתמודד עם חיידקים ופטריות באופן טוב יותר מכל אנטיביוטיקה רגילה ונוגדי חמצון יעילים ועוצמתיים.

 

בעזרת נוסחאות מדויקות ושמירה על איזון בין תמציות המינרלים, השמנים המופקים מעצי האקליפטוס הייחודיים, בודדנו את החומרים הפעילים תוך שמירה על מינימום 70% אקליפטול, אחוז בו סגולותיו הרפואיות הן מקסימליות ובין תכונותיהן הבולטות: אנטי ויראליות, אנטיבקטריאליות, אנטי פטרייתיות.

הוספנו זעתר ושמן אורגנו, האיזון המדויק בין מינרלים מים המלח לשמנים האתריים התאפשר באמצעות שימוש במוצרי כוורת: דונג, פולן ופרופוליס.

חומרים טבעיים אלו ואחרים שולבו במיני קפסולות, ובכך נוצרה תערובת האקליפטה.

כיצד התערובת מסייעת לעור ולגוף?

בעת חדירה של תערובת האקליפטה אל שכבות העור, מתקיימים שני מצבים:

  1. שחרור יונים שליליים

בסביבה בה רובנו חיים חסרים יונים שליליים ויש בה עודף של יונים חיוביים הגורמים לכאבי ראש, תשישות, דיכאון, ירידה בכוח הנפשי והפיזי ועוד.

סביבה עשירה ביונים שליליים משפרת מאוד את בריאותנו, עוזרת להפגת מתחים ובסך הכל גורמת לנו להרגיש טוב יותר.

בעת שימוש במוצרים בעלי תערובת האקליפטה וחדירה לעור של התערובת, קיים שחרור איטי של יונים שליליים שנספגים בעור, חודרים למערכת הדם ומאיצים את חילוף החומרים, חמצון המוח, מאט תהליכי חומציות בדם, מחזק את המערכת החיסונית ועוזר לשמור על רמת ריכוז גבוהה.

מחקרים מודרניים הוכיחו שסביבה עם ריכוז גבוה של יונים שליליים מקלה משמעותית על תסמינים כמו אלרגיות, עייפות וכאבי ראש, מחזקת את התפקוד המנטלי ואחראית בעיקר ליצירת תחושת רוגע.

בנוסף, היונים השליליים מגבירים את ייצור הסרוטונין במוח, ובכך מקלים על תסמיני מיגרנות, דיכאון ועייפות, משפרים את איכות השינה והיכולת השכלית.

  1. פעילות ממושכת של רכיבי תערובת האקליפטה

שימוש במוצרים המכילים את תערובת האקליפטה בצורת מריחה, חפיפה או עיסוי, מעורר את פעילות המולקולות של שעוות הדבורים, שמן האקליפטוס, הזעתר והאורגנו וגורם לשחרור התרכובות הנמצאות בתערובת האקליפטה בקצב איטי וקבוע.

חומרים חיוניים אלה נספגים בגופנו בכך תורמים לתחושת רוגע, עורנו מרגיש רך ובריא יותר. התערובת מסייעת בהרגעת השרירים, מסייעת בהרגעת גירויים בעור באמצעות שחרור אנזימים וחומצות אמינו הסופחים רעלים התומכים בתהליך ההזנה והחייאת העור, מסייעת בהגנה ממושכת על העור ושיקום הרקמות בעזרת שמנים בעלי סגולות אנטי בקטריאליות.

הסדרה הטיפולית

ייצרנו עבורכם סדרת מוצרים המכילה את תערובת האקליפטה בריכוז גבוה, המסייעת בטיפול בבעיות עור שונות כמו אדמומיות, גירויים, עור יבש, אקנה, פסוריאזיס, אקזמה של העור וכדומה. הסדרה מורכבת ממוצרים לכף הרגל, לגוף, לעור הפנים ולשיער. פיתוח הסדרה הטיפולית נעשה בקפידה, תוך מחשבה על הסובלים מבעיות עור שונות ורצון לסייע ולשפר את מרקם העור תוך שימוש במוצרים טבעיים ואיכותיים שאינם פוגעים בעור לטווח ארוך.

ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו להתאמת מוצרים לסוג העור ולסוג הבעיה אותה ברצונכם לפתור.

מוצרי הדגל של הסדרה הטיפולית הינם:

> קרם רגליים אקליפטה

> מלח טיפולי אקליפטה

> סבון פנים אקליפטה

> שמפו טיפולי

> מרכך טיפולי

> תרסיס חיטוי אקליפטה

 

> לצפייה בסדרת המוצרים המלאה לחצו כאן