שגרת טיפוח הפנים

מראה עור הפנים אינו מושפע רק מגנטיקה. למעשה, להרגלים היום – יומיים יש השפעה רבה על עור הפנים, כמו גם גיל, אקלים, תזונה, מצבים נפשיים ועוד. יש מספר לא מבוטל של דעות על שגרת טיפוח נכונה לעור הפנים החל מהמוצרים בהם משתמשים, אופן השימוש, רכיבי המוצרים וכדומה.
בשורה התחתונה – הקשיבו לעור שלכם.
אופן הטיפול בעורך הוא אישי ואינדיבידואלי והעור שלך זקוק להתאמת שגרת הטיפוח בדיוק עבורו. לכן חשוב להתאים את מוצרי הטיפוח לסוג העור ולסוג הבעיה אותה רוצים לפתור.

• לחצו כאן להסבר כיצד לגלות מה סוג העור שלי?

אופן השימוש הוא גם כלי חשוב ליעילות שגרת הטיפוח. לעתים, שימוש תכוף מדי במוצרים עלול לפגוע בעור ולעשות יותר נזק מתועלת ואופן שימוש נכון מבטיח כי העור שלך מקבל את מלוא היתרונות מכל מוצר. בנוסף, שילוב מוצרים שהחומרים בהם אינם מתחברים אחד לשני ושהשימוש בהם יחד אינו מיטיב עם עור הפנים עלול לבטל את יעילות המוצרים או יתרה מכך, עלול אף להזיק לעור הפנים.

המטרה של כל שגרת טיפוח היא לגרום לעור שלך להראות במיטבו במינימום מאמץ ולמזער את כל הבעיות שמפריעות לך.
המדע מאחורי מוצרי טיפוח עבר דרך ארוכה, אך יחד עם זאת, עדיין אין תיקון מיידי באמצעות מוצרי קוסמטיקה. כל שגרת טיפוח דורשת התמדה ועקביות. צריך לזכור כי שגרת טיפוח מצריכה שימוש של כחמישה שבועות לפחות, שימוש של בין פעם לפעמיים ביום, על מנת להתחיל להבחין בהבדל.

הסוד הוא להתחיל את שגרת הטיפוח מהמוצר הדק ביותר למוצר העבה ביותר.
שגרת הטיפוח מתחלקת לשלושה נושאים עיקריים: ניקוי, טיפול ולחות.

ניקוי ואיזון העור

שלב ניקוי הפנים הוא השלב החשבון ביותר, עליו מתבססת כל שגרת הטיפוח. במידה וניקוי העור יעשה בצורה לקויה או באמצעות מוצרים שאינם מתאימים לעור, עלולה להיות השפעה ישירה על יתר שגרת הטיפוח ותוצאותיה.

1. הסרת איפור והמסת שאריות לכלוך ושומן מהנקבוביות עם מי פנים

2. שטיפה יסודית של עור הפנים באמצעות סבון פנים מוצק + שקית אורגנזה

טיפול, שיקום ושיפור מרקם העור

בשלב זה, אנחנו בדרך כלל נתמקד באזורים בעייתיים יותר, אזורים שאותם נרצה לשפר ולשקם כמו עיניים, צידי הפה, מצח, צוואר, סנטר וכו’. בנוסף, נשתמש במוצרים המכילים רכיבים פעילים כמו ויטמין סי, רטינול, חומצות אלפא הידרוקסיות וכן, מוצרים אשר יש להם תפקיד מסוים בשיקום העור או שיפור המרקם כמו מיצוק, הרמה, הענקת ברק, קילוף, חידוש וכדומה. כמובן בהתאם לסוג העור ובהתאם לפעולה הרצויה. 

3. בין פעם לפעמיים בשבוע ניתן לשלב מסכת פנים להשלמת פעולת הניקוי וצמצום הנקבוביות / מתיחה מיצוק והזנה של העור / החדרת לחויות, שיפור מראה העור וגלואו

4. מריחת סרום לפי סוג עור הפנים המעניק לחות והזנה, שכבת הגנה ומשמש כחומר מחבר להחדרת החומרים החיוניים לעור מהקרמים הבאים אחריו. משמש גם כשכבת בסיס מצויינת לאיפור.

לחות והזנה של העור

החזרת הלחות לעור לאחר הניקוי והטיפול הנה הכרחית להמשך פעילותו התקינה של העור ושל מחסום העור. לרוב, מוצרי הלחות אף מקנים הגנה לאורך היום מנזקי אקלים והרדיקלים החופשיים.
הדבר החשוב ביותר בשלב זה הוא התאמת המוצר לסוג העורך ולצורך האישי של כל אחת ואחד. שימוש במוצרים המעניקים לחות והזנה לעור שאינם מתאימים לסוג העור, עלולים לגרום ליותר נזק מתועלת בתהליך שגרת הטיפוח ולאורך זמן. במידה ואינכם בטוחים מה סוג העור שלכם, או איזה מוצר מתאים לכם ביותר, מומלץ מאוד להתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו ולבקש ייעוץ והתאמת מוצרים אישית לפי סוג העור שלכם

5. מריחת קרם עיניים משקם לטשטוש כהויות מסביב לעיניים, החזרת הנפח והלחות לאזור והעלמת המראה העייף והנפול

6. מריחת קרם פנים בהתאם לסוג העור להחזרת הלחות המתאימה לעור, החדרת חומרים חיוניים לעור, שיפור מרקם העור ושמירה על הלחות שהעור זקוק לה לאורך כל היום