שגרת טיפוח הפנים

מראה עור הפנים אינו מושפע רק מגנטיקה. למעשה, להרגלים היום – יומיים יש השפעה רבה על עור הפנים, כמו גם גיל, אקלים, תזונה, מצבים נפשיים ועוד. יש מספר לא מבוטל של דעות על שגרת טיפוח נכונה לעור הפנים החל מהמוצרים בהם משתמשים, אופן השימוש, רכיבי המוצרים וכדומה.
בשורה התחתונה – הקשיבו לעור שלכם.
אופן הטיפול בעורך הוא אישי ואינדיבידואלי והעור שלך זקוק להתאמת שגרת הטיפוח בדיוק עבורו. לכן חשוב להתאים את מוצרי הטיפוח לסוג העור ולסוג הבעיה אותה רוצים לפתור.

• לחצו כאן להסבר כיצד לגלות מה סוג העור שלי?

אופן השימוש הוא גם כלי חשוב ליעילות שגרת הטיפוח. לעתים, שימוש תכוף מדי במוצרים עלול לפגוע בעור ולעשות יותר נזק מתועלת ואופן שימוש נכון מבטיח כי העור שלך מקבל את מלוא היתרונות מכל מוצר. בנוסף, שילוב מוצרים שהחומרים בהם אינם מתחברים אחד לשני ושהשימוש בהם יחד אינו מיטיב עם עור הפנים עלול לבטל את יעילות המוצרים או יתרה מכך, עלול אף להזיק לעור הפנים.

המטרה של כל שגרת טיפוח היא לגרום לעור שלך להראות במיטבו במינימום מאמץ ולמזער את כל הבעיות שמפריעות לך.
המדע מאחורי מוצרי טיפוח עבר דרך ארוכה, אך יחד עם זאת, עדיין אין תיקון מיידי באמצעות מוצרי קוסמטיקה. כל שגרת טיפוח דורשת התמדה ועקביות. צריך לזכור כי שגרת טיפוח מצריכה שימוש של כחמישה שבועות לפחות, שימוש של בין פעם לפעמיים ביום, על מנת להתחיל להבחין בהבדל.

הסוד הוא להתחיל את שגרת הטיפוח מהמוצר הדק ביותר למוצר העבה ביותר.
שגרת הטיפוח מתחלקת לשלושה נושאים עיקריים: ניקוי, טיפול ולחות.

ניקוי

1. הסרת איפור והמסת שאריות לכלוך ושומן מהנקבוביות עם מי פנים

2. שטיפה יסודית של עור הפנים באמצעות סבון פנים מוצק + שקית אורגנזה

טיפול

3. בין פעם לפעמיים בשבוע ניתן לשלב מסכת פנים להשלמת פעולת הניקוי וצמצום הנקבוביות / מתיחה מיצוק והזנה של העור / החדרת לחויות, שיפור מראה העור וגלואו

לחות והזנה

4. מריחת סרום לפי סוג עור הפנים המעניק לחות והזנה, שכבת הגנה ומשמש כחומר מחבר להחדרת החומרים החיוניים לעור מהקרמים הבאים אחריו. משמש גם כשכבת בסיס מצויינת לאיפור.

5. מריחת קרם עיניים משקם לטשטוש כהויות מסביב לעיניים, החזרת הנפח והלחות לאזור והעלמת המראה העייף והנפול

6. מריחת קרם פנים בהתאם לסוג העור להחזרת הלחות המתאימה לעור, החדרת חומרים חיוניים לעור, שיפור מרקם העור ושמירה על הלחות שהעור זקוק לה לאורך כל היום.